BadzZdrowy.pl – żyj zdrowo

BadzZdrowy to Twoje źródło informacji o odżywianiu i zdrowym funkcjonowaniu organizmu.

Co to jest masaż nuru i jak wygląda/przebiega?

W ostatnim czasie coraz więcej gabinetów masażu ma w swojej ofercie tajemniczy masaż nuru, dlatego też warto dokładnie mu się przyjrzeć. Z niniejszego artykułu dowiedzą się Państwo, jakie są największe zalety tego niesamowitego masażu i kto powinien w pierwszej kolejności skorzystać z jego dobrodziejstwa.

Czym jest masaż Nuru?

Nuru to bardzo popularna japońska technika masażu, która w naszym kraju z roku na rok zdobywa coraz większą popularność. W dużym skrócie sam masaż polega na kontakcie nagich ciał. W pierwszej kolejności warto wspomnieć o tym, że Nuru nie jest masażem leczniczym, tylko masażem erotycznym. W trakcie masażu używane są specjalne olejki i żele, dzięki którym można uzyskać odpowiednią śliskość. W dzisiejszych czasach masaż nuru bardzo często pełni rolę zmysłowej gry wstępnej.

Jak prawidłowo wykonać masaż nuru?

Jak wspomniano powyżej podczas masażu Nuru korzysta się z pomocy specjalnych olejków, dlatego też warto postawić na lniane lub winylowe prześcieradła, dzięki którym można uniknąć tłustych plam. Bardzo wiele osób wykonuje masaż nuru również na dmuchanych materacach. Za około 100zł można kupić specjalne zestawy do masażu nuru, dzięki którym będzie można wykonać go samodzielnie w domu. Godny polecenia jest przede wszystkim olej kokosowy, olej migdałowy albo zwykła oliwa z oliwek.

Jak przebiega taki masaż?

Po przygotowaniu odpowiedniego miejsca do masażu, warto zrobić również odpowiedni nastrój. Doskonale sprawdzą się tutaj na przykład świece zapachowe albo nastrojowa muzyka. Gotowy olej warto przynajmniej pół godziny przed masażem dokładnie wymieszać w gorącej wodzie. Większość żeli do masażu najlepiej rozprowadza się na mokrym ciele, dlatego też warto wykonać masaż zaraz po kąpieli. Osoba masująca delikatnymi ruchami rozprowadza olejek po całym ciele. Podczas tradycyjnego masaż korzysta się jedynie z rąk i ramion. W przypadku Nuru masaż odbywa się tak naprawdę całym ciałem. Osoba masująca kładzie się bezpośrednio na ciele partnera i po woli masuje go swoim ciałem.

Dla kogo jest masaż nuru?

Erotyczny masaż nuru jest doskonałym wyborem nie tylko dla mężczyzn, ale również dla kobiet. Jest to idealny wybór przede wszystkim dla tych par, które chcą nieco urozmaicić swoje dotychczasowe życie erotyczne. Dzięki profesjonalnemu masażowi Nuru można nie tylko się odprężyć po ciężkim dniu w pracy, ale również podkręcić swoje libido. Osoby, które chcą nauczyć się prawidłowego wykonywania masażu nuru, mogą oczywiście zapisać się na specjalne kursy.

Masaż nuru w profesjonalnym salonie

Jak wspomniano na wstępie w Polsce można znaleźć coraz więcej profesjonalnych gabinetów masażu, które oferują masaż nuru. Ceny samego masażu wahają się w granicy od 150 do 600zł. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszy się również masaż Nuru, który wykonywany jest przez dwie masażystki albo dwóch masażystów. Kluczem do sukcesu jest oczywiście to, aby odnaleźć porządny gabinet masażu, dlatego też warto poświęcić nieco swojego cennego czasu, aby dokładnie zapoznać się z opiniami byłych klientami o poszczególnych salonach masażu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *